Globalne spojrzenie na recykling

Posiadamy praktyczną wiedzę i doświadczenie, nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowaną kadrę oraz niezmienną determinację do oferowania naszych produktów i usług na najwyższym poziomie. Świadczymy usługi zgodnie z obowiązującymi normami jakości, przy zastosowaniu nowoczesnych i innowacyjnych technologii, tak, aby nie wpłynęły one niekorzystnie na środowisko naturalne. Pracując w branży recyklingu od lat, przede wszystkim stawiamy na jakość i stabilność produktu.

Zajmujemy się szeroko pojętym procesem recyklingu. Naszym głównym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów oraz profesjonalna obsługa każdego klienta. Wyróżnia nas wiodąca technologia, efektywna współpraca z klientami na terenie Polski i Europy, wysoce wydajne urządzenia produkcyjne. W realizacji naszych celów stawiamy na pozytywny, zrównoważony rozwój oraz autentyczną troskę o środowisko.

+20 lat

doświadczenia
w branży recyklingu

1500

specjalistów

250

partnerów
biznesowych

80 ton

dziennej
produkcji

7000 m2

powierzchni
produkcyjnej

2 500 ton

przetworzonych
odpadów
miesięcznie

Zadowolenie klientów to nasz priorytet. Zadania biznesowe realizujemy poprzez posiadanie własnego bogatego zaplecza technologicznego: laboratorium, oczyszczalni wody procesowej, nowoczesnego parku maszyn oraz zatrudnianie wykwalifikowanych specjalistów. Nasza sumienność oraz podejście fair play w biznesie pozwoliły nam na zdobycie zaufania tak wielu uznanych firm i instytucji oraz wieloletnią współpracę z licznymi partnerami biznesowymi.

W zarządzaniu firmą kierujemy się wartościami, które pomagają nie tylko w podejmowaniu decyzji w chwili obecnej, ale decydują też o naszej wspólnej przyszłości.