Nieustannie poszerzany, nowoczesny park maszynowy NEWBORN PLASTIC oferuje ogromne możliwości produkcyjne i sprawia, że firma jest nie tylko producentem własnych produktów, ale także platformą przetwórstwa tworzyw sztucznych o ogromnym potencjale.

Stosując w produkcji zawansowane technologicznie i przyjazne dla środowiska maszyny, firma z powodzeniem realizuje zasadę maksymalnej wydajności i minimalnych kosztów. Dzięki regularnemu unowocześnianiu parku maszynowego NEWBORN PLASTIC konsekwentnie i nieustannie zwiększa poziom produkcji oraz rozszerza ofertę produktową w różnych kierunkach, w wielu miejscach i coraz to nowymi partnerami biznesowymi.

Jakość nie ma ceny

NEWBORN PLASTIC w 100 % spełnia stale rosnące wymagania krajowych i zagranicznych partnerów w dziedzinie wysokiej jakości. Opierając się na całkowitym zarządzaniu jakością w produkcji, wytwarza wszystkie produkty ze szczególną rygorystycznością i zaangażowaniem z zastosowaniem wymaganych norm. Jednak zadeklarowanym celem firmy jest nie tylko ciągłe i bez wyjątku utrzymywanie wysokiego standardu jakości, lecz także jego podnoszenie.