Firma Newborn poszukuje doświadczonego Kierownika Zakupów, który dołączy do zespołu w Kolbuszowej. Jeśli posiadasz bogate doświadczenie w zarządzaniu procesem zakupów, doskonałe umiejętności negocjacyjne i zdolności organizacyjne, zapraszamy do aplikowania.

Obowiązki:

  • Zarządzanie całym procesem zakupów od identyfikacji dostawców do finalizacji transakcji.
  • Opracowywanie strategii zakupowych, uwzględniając optymalizację kosztów i jakość oferowanych produktów/usług.
  • Analiza rynku dostawców oraz śledzenie trendów i nowości na rynku.
  • Negocjacje warunków umów zakupowych w celu uzyskania jak najlepszych warunków dla firmy.
  • Nadzór nad zespołem pracowników działu zakupów i współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowana branża tworzyw sztucznych.
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.
  • Zdolność analizy rynku oraz prognozowanie trendów.
  • Znajomość procesów zakupowych i logistyki.
  • Umiejętność zarządzania zespołem i doskonałe umiejętności organizacyjne.
  • Język angielski i / lub niemiecki na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres kadry@newbornplastic.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać „Aplikacja na stanowisko Kierownika Zakupów – [Twoje Imię i Nazwisko]”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje.