Firma Newborn Plastic s.c. z siedzibą w Kolbuszowej świadcząca usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych poszukuje energicznej i ambitnej osoby na stanowisko Junior Specjalisty ds. Zakupów. To doskonała okazja dla kogoś, kto chce rozwijać się w obszarze zakupów, zdobywać doświadczenie i uczestniczyć w różnorodnych projektach zakupowych.

Obowiązki:

  • Współpraca z zespołem ds. zakupów w codziennych operacjach.
  • Wspieranie w procesach analizy rynku dostawców.
  • Asystowanie w negocjacjach warunków umów zakupu.
  • Pomoc w monitorowaniu i zarządzaniu relacjami z dostawcami.
  • Uczestnictwo w projektach optymalizacji procesów zakupowych.
  • Realizacja innych zadań związanych z obszarem zakupów.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i budowanie silnej pozycji na rynku.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Doskonała organizacja pracy oraz skrupulatność.
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji biznesowych.
  • Chęć nauki i rozwijania się w obszarze zakupów.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane doświadczenie w dziale zakupów min. 6 miesięcy.
  • Mile widziane doświadczenie w branży tworzyw sztucznych.

Oferujemy:

  • Szansę na zdobycie doświadczenia w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie.
  • Indywidualne wsparcie w rozwoju zawodowym.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
  • Praca hybrydowa: 20% praca w siedzibie firmy, 80% wyjazdy służbowe
  • Ciekawą pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B lub umowy o pracę,Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (m.in. samochód służbowy, telefon, laptop)

Jak Aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres kadry@newbornplastic.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Aplikacja na stanowisko Junior Specjalista ds. Zakupów”.