Firma Newborn Plastic s.c. z siedzibą w Kolbuszowej świadcząca usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych poszukuje dynamicznego i doświadczonego Kierownika Sprzedaży, który poprowadzi zespół sprzedażowy ku nowym sukcesom. Jeśli jesteś liderem z pasją do osiągania celów, potrafisz inspirować zespół i masz bogate doświadczenie sprzedażowe – to jesteśmy zainteresowani właśnie Tobą!

Obowiązki:

  • Kierowanie i rozwijanie zespołu sprzedażowego w celu osiągnięcia ambitnych celów sprzedażowych.
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowej zgodnie z celami firmy.
  •  Monitorowanie rynku, analiza konkurencji i dostosowywanie strategii do zmieniających się trendów.
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z kluczowymi klientami.
  • Raportowanie wyników oraz przygotowywanie regularnych analiz dla zarządu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Sprzedaży mile widziane w branży tworzyw sztucznych.
  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem i motywowania do osiągania celów.
  • Umiejętności analityczne i strategiczne w planowaniu działań sprzedażowych.
  • Doskonała zdolność komunikacyjna i negocjacyjna.
  • Język angielski i/ lub język niemiecki
  • Mile widziane wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • Szansę na zdobycie doświadczenia w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie.
  • Indywidualne wsparcie w rozwoju zawodowym.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B lub umowy o pracę,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (m.in. samochód służbowy, telefon, laptop)

Jak Aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres kadry@newbornplastic.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Aplikacja na stanowisko Kierownik Spzredaży”.