Firma Newborn Plastic s.c. z siedzibą w Kolbuszowej świadcząca usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko Handlowca ds. Sprzedaży. Osoba na tym stanowisku będzie kluczowym członkiem zespołu, odpowiedzialnym za rozwijanie relacji z klientami oraz osiąganie celów sprzedażowych.

Obowiązki:

  • Rozwój sieci sprzedaży poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów na
    podległym terenie oraz utrzymywanie relacji z obecnymi.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami krajowymi i zagranicznymi.
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych.
  • Monitorowanie rynku i identyfikacja nowych możliwości biznesowych.
  • Negocjacje warunków umów handlowych.
  • Realizacja celów sprzedażowych i raportowanie wyników.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Przygotowywanie bieżących raportów,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w branży tworzyw sztucznych,
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami.
  • Komunikatywność i zdolności negocjacyjne.
  • Samodzielność w działaniu oraz inicjatywa.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
  • Język angielski i/ lub język niemiecki
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Szansę na zdobycie doświadczenia w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie.
  • Indywidualne wsparcie w rozwoju zawodowym.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B lub umowy o pracę,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (m.in. samochód służbowy, telefon, laptop)

Jak Aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres kadry@newbornplastic.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Aplikacja na stanowisko „Przedstawiciel handlowy”.